Vlastivědný výlet 4. třídy

Ná závěr školního roku jsme se vydali na vlastivědný výlet do historického Znojma, abychom na vlastní kůži nasáli atmosféru z doby Přemyslovců, kterým jsme se letos věnovali. A protože jsme vloni vyhráli v soutěži „O poklady Znojemska“ vstup do Znojmeského podzemí pro celou třídu, nejvíce jsme se těšili právě na tuto návštěvu. Tajuplná atmosféra se žákům moc líbila a díky paní průvodkyni zažili i trošku adrenalinu, když jim při prohlídce na chvíli zhasla světla. Stihli jsme si projít všechny nejdůležitější památky Znojma včetně krásných výhledů do Národního parku Podyjí a výlet zakončili sladkou tečkou na zmrzlině.

Nezapomeňte se podívat na všechny fotografie z výletu ve fotogalerii.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..