Mateřská škola

V naší školce každý den jdeme krůček za krůčkem.
Za poznáním, za pohádkou, s písničkou i kamarádkou.
Ať jsou nám tři nebo pět, chceme poznat celý svět.

Hurá!
Naše mateřská škola je nejen místem zábavy, ale i místem výchovy a vzdělávání. Díky bezbariérovému přístupu splňuje požadavky i pro děti se specifickými pohybovými potřebami. Máme k využití tři prostorné třídy, moderní kuchyň a velkou školní zahradu se zcela přírodním charakterem.
Prioritou je, aby děti přicházely do MŠ rády, těšily se na své učitelky a kamarády, cítily se zde dobře a bezpečně a nalezly tu aktivity, které je rozvíjejí a uspokojují. Najdou zde hravé a útulné prostředí.

Při hře se zaměřujeme na tělesný i duševní rozvoj. Děti u nás mají celou řadu aktivit, které napomáhají jejich komplexnímu rozvoji. Rozvíjíme výtvarné, pohybové a hudební dovednosti, pracovní návyky, rozumové schopnosti, paměť i řeč. Klademe důraz na dostatečné množství příležitostí k pohybu a hře dětí.

Upevňujeme hygienické návyky, společenské chování a kulturu stolování.

Snažíme se povzbuzovat a posilovat sebedůvěru dětí, chránit je před situacemi a vlivy, které nezvládají a které je stresují. Nabízíme dětem činnosti, které rozvíjí pozitivní myšlení, cítění, prožívání ve vztahu k sobě a k druhým.

Při své práci umožňujeme rozvoj talentovaným dětem, ale snažíme se i v rámci možností pomoci dětem s individuálními potřebami.

A takto slavíme v naší školce narozeniny!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..