Přespolní běh ve Znojmě

V úterý 27. 9. se vybraní žáci 6. až 9. ročníku zúčastnili Přespolního běhu ve Znojmě. Délka tratě byla odstupňována dle kategorií, nejmladší žákyně běžely 1000m, starší žákyně a mladší žáci běželi dvoukilometrový závod a starší žáci 3000m. Počasí nám moc nepřálo, přesto děti podaly výkony na hranici svých sil a někteří i přes zranění na začátku trati závod dokončili. Ve velké konkurenci většinou znojemských škol dokázali naši žáci obstát a v chlapeckých kategoriích dokonce i umístit na pěkných místech. Je potřeba neusnout na vavřínech a trénovat i mimo vyučování tak, abychom příští rok dosáhli ještě lepších míst. 🙂

Reprezentovali:

1000m – Kamila Sabová, Ella Emily Haasová, Anna Marie Nováková, Monika Masárová, Natálie Šišláková – 9. místo

2000m – Marek Hynek, Tomáš Zahradka, Tadeáš Pavlík, Radek Čermák, Aleš Šalomon, David Eliáš – 6. místo

2000m – Sára Konvalinková, Klára Mulidraňová, Kateřina Martinková, Sofie Reischlová – 11. místo

3000m – Luboš Skybík, Jan Juhás, Petrik Pagač, Lukáš Lučan, Sebastian Oliver Marinč, Maxim Nekvasil – 5. místo

Velké uznání patří Maximovi a Sofii, protože zvládli kvůli absenci spolužáků zaběhnout delší trať ve starší kategorii a doběhnout na dobrých místech.

Mgr. Martina Blažková

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..