Poklady Znojemska

Znáte ve svém okolí nějakou stavbu, či místo, které považujete za „Poklad Znojemska“? Tak začínala výzva MAP Znojemsko na zpracování soutěžního projektu, kterou přijali žáci 3. a 7. ročníku.

Vyzkoušeli si různé technologické postupy při zpracování materiálu, papíru, lepenky, papírové hmoty, ale i 3D tisku, včetně vytvoření návrhu předlohy pro 3D tisk na počítači. Dále skicování, malbu, práci s informacemi, tvorbu textu… Bylo toho hodně, co jsme dělali.

Myslím, že se dílo podařilo. A co si žáci pochvalovali nejvíce? Nejvíce se jim líbilo drátkování při výrobě modelů stromů a to, že se při práci uměli domluvit, nikdo se nehádal a dokonce ochotně po sobě uklízeli.

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii projektu. Také můžete pro náš projekt hlasovat (zde odkaz na FB).

Mgr. Eva Plešová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..