Situace ohledně Covid-19 na naší škole

Vážení rodiče,

průběžně se v naší škole objevují případy osob pozitivně testovaných na Covid-19. Situace je složitá, Krajská hygienická stanice posuzuje případy rizikových kontaktů individuálně, není tedy v platnosti žádný univerzální postup. V současnosti jsou doma žáci některých tříd, kde se Covid pozitivní osoba vyskytla.

Pokud Vaše dítě není zcela zdravé a má jakýkoliv problém, který by mohl být příznakem nemoci, do školy jej prosím neposílejte, jeho stav konzultujte s lékařem a sdělte to prosím neprodleně třídnímu učiteli. Pokud budete vědět, že je Vaše dítě pozitivní na Covid, opět prosím neprodleně sdělte třídnímu učiteli, buďto telefonicky nebo písemně.

V případě jakýchkoliv nových informací a změn Vás budeme rovněž my neprodleně informovat prostřednictvím Školy Online a také prostřednictvím našich webových stránek na adrese www.zssanov.cz

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..