Projekt Dr. Zdědil a pan Zdražil

Projekt Dr. Zdědil a pan Zdražil se nám velice líbil jako přínos do života. Naučili jsme se hospodařit s penězi, zjistili jsme, co může být pro rodinu výhodné a naopak co nevýhodné. Víme, že přínos může být brigáda, i prodej nadbytečných věcí (majetek, nábytek, …). Je fajn využívat ekodomácnost. Fastfoody a časté návštěvy restaurací jsou zbytečně velké výdaje. Výhodné je bydlet ve vlastním bytě než platit nájem. Tato zkušenost se nám do života hodí a jsme rádi, že jsme měli možnost toto vyzkoušet.

Tento projekt byl realizován v rámci projektu Podpora podnikavosti a kreativity.

A. Bártová, L. Svobodová, M. Tothová (9. ročník)

Zde několik fotek z projektu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..