Návštěva Mahenova divadla

Dne 29. 1. 2024 jsme navštívili divadelní představení Lucerna. Obdivovali jsme nádherně zdobené prostory Mahenova divadla, ve kterých jsme se mohli cítit jako princezny a princové. Pohádková inscenace odehrávající se v přepychovém zámku i v nočním lese plném víl a vodníků za doprovodu několika hudebníků na scéně byla kouzelná. Legračně působil vodník, který házel chleba neviditelným rybám. Napínavé představení trvalo téměř tři hodiny, ale většina z nás ho vydržela napjatě sledovat až do konce. Tečkou za vydařeným dnem byl dobrý oběd v Olympii.

                                                                                                                                       žáci 6., 7. a 8. ročníku

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..