Velikonoční tvoření ve 2. ročníku

Celé pondělí 3. dubna se neslo v duchu příprav na Velikonoce. Užili jsme si malérečkování kraslic, výrobu velikonočních dekorací v podobě zajíčka, ovečky, květin a zdobených vajíček a ZDE můžete nahlédnout, jak se nám dařilo.

Mgr. Jana Ingerlová

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.