Tvorba animovaného filmu

Protože se naše škola zúčastnila mezinárodní filmové přehlídky filmů dětí a mládeže ve věku 6 – 20 let, kde jsme zhlédli povedené animované filmy, soustředili jsme se při pracovní výchově v 9. ročníku tentokrát v rámci využití digitálních technologií v běžném životě na tvorbu krátkého animovaného filmu. Žáci si vyzkoušeli práci v programu Stop Motion Studio, který umožňuje ve snadno uživatelném rozhraní vytvářet krátké filmy. Po vysvětlení základních principů tvorby animovaného filmu a zhlédnutí ukázek se žáci do realizace vlastních nápadů pustili opravdu s chutí. Na ty nejzajímavější animované filmy, jejichž autory jsou žáci 9. ročníku naší školy, se nyní můžete podívat i vy. 

I LUV U (autoři: Mažárová, Vítková)
Kontinenty
Chobotnice (autoři: Melušová, Zapletalová)
Rybičky (autoři: Melušová, Zapletalová)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..