Přespolní běh Znojmo

V úterý 27.9.2022 jedeme do Znojma na Přespolní běh. Doprava – vlakem z nádraží v Hrušovanech, odjezd 6:51, následně pěšky k lesíku u nemocnice. Sraz účastníků před nádražím je 6:40. S sebou sportovní oblečení a obuv na běhání (mohou být už oblečeni) s ohledem na počasí, svačinu a pití na celé dopoledne, kapesné na občerstvení, průkazku s fotkou (žáci do 15 let), pláštěnku. Návrat buď ve 12:22 nebo ve 13:22, závisí na čase doběhnutí všech běžců a době vyhlášení. Akce bude ukončena na nádraží v Hrušovanech po příjezdu, obědy děti stihnou, nebudou odhlášeny. V pondělí přinést 34,- na vlak (žáci nad 15 let 68,-), odevzdat p. uč. Blažkové. Prosím přesnou částku. V případě velkého deště se akce nebude konat, děti půjdou do školy.
Doprovod: Mgr. Martina Blažková, tel. 776033929, Mgr. Eva Štursová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..