Adaptační pobyt žáků 6. ročníku

Ve dnech 7. – 9. 9. 2022 jsme se s žáky 6. ročníku zúčastnili adaptačního pobytu v RS Dřevotvarka v Podhradí nad Dyjí. Po komplikované a i fyzicky náročné cestě jsme dorazili do tábora, ubytovali se a lektorka Marcela začala uvádět připravený program. Během těch 3 dnů jsme absolvovali seznamovací a stmelovací hry, aktivity na podporu důvěry, noční stezku sebepoznání a odvahy, sportovní aktivity a spoustu dalších činností, v závěru pobytu byla připravena diskotéka. Děti se zde také učily větší samostatnosti, spolehlivosti a zodpovědnosti, některé z nich poprvé spaly mimo domov či bez rodinných příslušníků. Počasí sice nebylo úplně přívětivé a noci byly chladné, ani to nám ale nezabránilo si akci dostatečně užít.
P.S. V rámci toho „učení se samostatnosti a zodpovědnosti“ mi zůstala jedna tmavě modrá pláštěnka velikosti 150, která samozřejmě nikoho není🙂 Zkontrolujte, prosím, jestli Vám nechybí.

Mgr. Martina Blažková

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..