Testování projektu Lesárium

V pátek 23. 9. proběhlo čtyřhodinové testování projektu Lesárium, kterého se zúčastnili žáci 7. ročníku. Žáci v týmech hráli hru, ve které se snažili se svým lesem hospodařit takovým způsobem, aby jejich zásahy do fungování lesa byly co nejbližší přírodě a tím pádem i dlouhodobě udržitelné. Také se snažili splnit co nejlépe tři funkce svého lesa, environmentální (druhová a věková rozmanitost lesa), sociální (lavičky a informační tabule) a ekonomickou. Žákům se hra velmi líbila a týmy byly ve své hře velmi úspěšné. Zde najdete kompletní fotogalerii z akce.

Mgr. Martina Taušová

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.