Exkurze šesťáků do Znojma

Dne 10. 5. 2022 jsme s paní učitelkou Frkovou vyrazili na exkurzi. Odjeli jsme vlakem v 8:26 h do Znojma a pěšky jsme se vydali parkem a kolem Vlkovy věže do knihovny. Tam nám paní knihovnice vysvětlila, jak vše v knihovně funguje. Měli jsme také možnost si prohlédnout knížky. Návštěva v knihovně byla zajímavá, ale nastal čas se přesunout dále, přesněji do znojemského podzemí. Pan průvodce nám řekl, že se budovalo 400 let, má čtyři patra a spoustu dalších informací. U radnice jsme posvačili a pokračovali v prohlídce města. Viděli jsme například rotundu sv. Kateřiny, znojemský hrad a kostel sv. Mikuláše. Výlet jsme zakončili zmrzlinou. Moc se nám líbil.

Vanesa Šmídová, 6. ročník

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..