Exkurze třeťáků do muzea

Žáci 3. třídy se ve středu 11. 5. zúčastnili v Jihomoravském muzeu ve Znojmě a na hradě edukačních programů Výletníci aneb toulky znojemskou přírodou a Na hradě a v podhradí. Zajímavou formou se seznámili s přírodou i historií Znojemska a svoje získané znalosti si prověřili vyplněním pracovních listů. Po cestě se proplétali nejužšími znojemskými uličkami a pojmenovávali významné historické budovy. Tečku za exkurzí udělal kopeček výborné zmrzliny. A který program se líbil nejvíc? Tentokrát vyhrálo povídání o znojemském hradu.

Mgr. Renata Frková

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.