Hejbni kostrou!

Už jste někdy zažili online cvičení? Tím nemyslíme procvičování vědomostí na internetových webech, ale pravé pohybové online cvičení. Tak naše třída se právě jednoho takového online cvičení zúčastnila. Cvičením nás provázeli umělci z Malého divadla V.S.U.V.K.A. , kteří se v současnosti věnují pohybovým aktivitám v karanténě. Každý z nás cvičil před monitorem počítače pěkně v pohodlí svého domova. Herci nás motivovali k protažení svalů hlavy, krku, trupu, horních a dolních končetin. Cvičení bylo vtipně komentováno různými příběhy. Dokázali jsme pohybem vyjádřit své emoce a náladu. Zvládli jsme se uvolnit, protáhnout, trénovat svoji pozornost v kombinaci s jemnou motorikou a dokonce si i zatančit. A věřte, že takové online cvičení vás pěkně probere, zahřeje i unaví. Cvičení nás bavilo a našim tělům určitě prospělo.

Mgr. Jitka Pražáková

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..