Výlet k Hraběcí studánce do Božic

Ráno (v pátek 30. dubna) jsme jeli k nádraží. Přišla za námi čarodějnice a doprovodila nás k nádraží. Jeli jsme vlakem do Božic a pak asi dva km pěšky. Viděli jsme mnoho hlemýžďů. Až jsme došli všichni, tak jsme sbírali klacky na oheň. Opekli jsme si buřty a někteří i maršmelouny. Byl tam mega kopec a tak jsme s holkama na něj běhaly. A našly jsme bažinu. Ale předtím jsme popřáli Elišce (měla narozeniny) a pak jsme upálili čarodějnice. Tak ta bažina. No to bylo opravdu ošklivé, byla tam pneumatika a olej, fuj! Ale Sebík našel kolo a paní učitelce to udělalo radost. Nazpátek jsem pletla věnečky a hodná Eliška si šedesát pampelišek držela v ruce, vlakem jsme jeli zpátky. A pak na oběd a domů, byla to bomba. Bavilo mě to a zážitek to je taky super! Zde kompletní fotogalerie z výletu.

Anna Marie Nováková, 4. tř.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..