Den Země ve II. třídě

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Také ve 2. třídě jsme oslavili svátek s naší Zemí. Nejprve jsme si povídali o tom, jak asi vypadala tahle Země kdysi dávno, co ji dnes trápí, a co pro ni každý z nás může udělat. Ve třídě jsme si vlastními dlaněmi vybarvili naši modrozelenou planetu a každý jí napsal nějaký vzkaz. Někdo slíbil, že bude šetřit elektřinou, jiný, že nebude plýtvat vodou, potravinami, někdo jiný, že bude třídit odpad  a nebude vyhazovat v lese odpadky… Potom jsme se při procházce přesvědčili o tom, jak hezky je v přírodě a co všechno můžeme vidět a slyšet, když se umíme správně dívat a chovat. Cestou jsme si opakovali znalosti z prvouky – poznávali jsme stromy, květiny a živočichy. Naše Země je opravdu krásná. Zaslouží si, abychom se k ní hezky chovali.

Další fotografie z naší malé „oslavy“ Dne Země si prohlédněte zde.

Mgr. Marie Fodorová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..