Šesťáci v národním parku

Dne 9.4. jsme za krásného počasí navštívili národní park Podyjí. Začátek naší trasy byl u Obří hlavy ve Znojmě, kde na nás již čekala paní Holubová ze správy NP Podyjí a kde bylo naším úkolem poznat po čichu zatím nekvetoucí černý bez. Během vycházky jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací o místní květeně a zahlédli jsme i některá zvířata, co zde žijí. Celý výlet jsme zakončili sladkou odměnou – zmrzlinou.

Mgr. Martina Taušová

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.