Vědomostní soutěž v oblasti ICT a logického myšlení IT-SLOT 2023

Dne 7. listopadu 2023 se už tradičně naši osmáci a deváťáci zúčastnili 14. ročníku soutěže v oblasti ICT, informatické gramotnosti a logického myšlení s názvem IT-SLOT. A i letos se nám velmi dařilo – náš deváťák Lukáš Lučan zaznamenal velký úspěch: v konkurenci 13 952 osmáků a deváťáků z celé ČR se v nominačním kole umístil v nejlepší „padesátce“ a postoupil do finálového kola, které se konalo 13. prosince v budově Soukromé školy výpočetní techniky v Praze. A i ve finále si vůbec nevedl špatně, skončil na celkovém 29. místě! Jde o významný úspěch a za celou naši školu Lukášovi GRATULUJI!

Mgr. Josef Wolf, DiS.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..