U NÁS UŽ BYL…

NA VÁNOČNÍ STROMEČEK

POVĚSÍME ZVONEČEK.

AŽ JEŽÍŠEK ZACINKÁ,

BUDE POD NÍM NADÍLKA!

Ježíšek zazvonil o 11 dní dříve, ale jen u stromečku v naší školce. Dětem pod ním nechal krásné dárečky, se kterými si mohou ve školce hrát.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.