Masopustní karneval

I my máme rádi tradice, a proto žáci 4. a 5. ročníku neváhali a připravili pro své spolužáky z prvního stupně karneval. Celý měsíc pečlivě promýšleli, jaké disciplíny nabídnou, věnovali se výrobě jednotlivých kulis a plakátů. Pracovali ve skupinkách, debatovali nad úkoly i výzdobou sportovní haly. Při všech činnostech rozvíjeli měkké kompetence, které se jim budou hodit do života. Ostatní věnovali svůj čas výrobě masek, za které byli odměněni razítkem, sladkostmi a připínacími odznaky s logem školy. Akci doprovázela slovem i tancem paní kněžna. Masky byly povedené a nálada vskutku veselá. Každým rokem tuto výzvu žáci úspěšně zvládnou. No, posuďte sami!

Mgr. Jitka Pražáková

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..