Masopustní karneval

Byly dva týdny před karnevalem, kdy jsme připravovali ozdoby na zdi do haly a museli jsme si vzít na práci obě výtvarky a pár dalších hodin. Dělali jsme název stanoviště, číslo a ještě jsme museli si připravit věci pro své stanoviště. Pak jsme měli týden prázdnin, které utekly jako voda. V úterý 25. 2.  jsme se sešli ve škole a jednu hodinu jsme ještě museli některé věci dochystat. Když jsme to měli, tak jsme se obuli, oblékli a pak už jsme vyšli. V hale bylo hodně práce a měli jsme na to jen jednu hodinu. Až jsme všechno připravili, tak jsme se šli nasvačit. Pak jsme jen dolaďovali a čekali. Když děti přišly, tak jsme honem šli do svého stanoviště a vyčkávali. V jednom stanovišti bylo asi tak dvacet lidí a u našeho nikdo. To se mi na tom moc nelíbilo. Až ke konci jich bylo i u nás moc. Ale největší řada byla u tetovaček, které vedl Ruda. Po hodině tam byla diskotéka. Nejlepší na tom bylo, že naše paní učitelka ty děti bavila, a že s nimi tancovala. Po dvou hodinách byl konec a my jsme se čtvrtou třídou museli vše pouklízet. Když jsme to měli, šli jsme na oběd a pak domů. Ten karneval mě moc bavil, líbilo se mi to, že jsme pro někoho mohli něco uspořádat.

Nicol Dulínková, 5. třída

Zde fotografie z karnevalu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..