Vločka radosti

18. prosince 2019 vyrazili žáci školního parlamentu do DS v Šanově s hudebním programem a dárečky pro klienty. Děti během projektového dne napekly a nazdobily perníčky, v hodinách PV a VV připravily vánoční přání. Dětský sbor zazpíval vánoční písně, zazněly houslové skladby v podání Nicol Dulínkové a Josefa Wolfa a na závěr vystoupila děvčata s tanečkem zumby. Každému dědečkovi a babičce jsme osobně předali přání a zaměstnance jsme obdarovali pěknými výrobky žáků 7. třídy. Cestou jsme se zastavili také na Obecním úřadě v Šanově a popřáli jsme p. starostovi a ostatním zaměstnancům krásné svátky. Tento den byl plný radosti. Doufáme, že naše vločky, darované od srdce k srdci zanechají kus tepla a lidské sounáležitosti, abychom zažívali ty pravé Vánoce v našich srdcích.

Zde si prohlédněte fotografie z Vločky radosti.

Mgr. Edita Wolfová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..