Návštěva členů parlamentu ze ZŠ Tišnov

Dne 20. 6. zavítali do naší školy členové školního parlamentu ze základní školy v Tišnově. Na začátku našeho setkání jsme všechny zástupce i jejich pedagogický doprovod přivítali a představili jsme jim program, který jsme pro ně přichystali. Poté jsme představili naší školu a činnost našeho školního parlamentu. Program dále pokračoval prohlídkou školy, kde jsme se s jednotlivými členy naší nové spřátelené školy ještě více sblížili. Jako malé překvapení si šanovský školní parlament připravil pro své hosty i zkoušku střelby z luku, kterou nás provedla reprezentantka České republiky v lukostřelbě Zuzana Škarková. Po společném obědě, který pro nás připravily kuchařky v naší školní jídelně, jsme se opět vrátili do konferenční místnosti, kde jsme shrnuli celou společnou akci. Vyjádřili jsme si navzájem pocity a zkušenosti, které jsme během celého dne nasbírali a rozloučili jsme se v přátelském duchu. Pevně věříme, že slibně zahájená spolupráce mezi školami bude úspěšně pokračovat i v následujícím školním roce. Další fotografie z velmi vydařeného dopoledne si prohlédněte kliknutím na tento odkaz.

Natálie Šimšová, Josef Wolf

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..