Výlet do Prahy s muzikálem Fantom opery

V pátek dne 17. 5. 2019 se vybraní žáci naší školy zúčastnili výletu do našeho hlavního města Prahy, kde jsme společně navštívili muzikál Fantom opery, který se konal v GoJa Music Hall Praha. Jelo nás celkem 21 pod vedením pana učitele Josefa Wolfa a paní Kubišové. Muzikál se všem moc líbil, bylo to velmi krásně zpracované, herecké obsazení bylo vynikající a pěvecké výkony herců byly dechberoucí. Noc jsme strávili v ubytovacím zařízení pro studenty Volha. Následující sobotu jsme náš krátký výlet završili prohlídkou historické Prahy a nakonec také návštěvou nákupního centra Palladium Praha a ve 12 hodin jsme vyjížděli z autobusového nádraží Florenc zpět domů. Výlet jsme si všichni velmi užili a těšíme se na další. 

Zde si prohlédněte fotky z výletu do Prahy.

Aneta Růžičková, 9. ročník

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..