Objevy a vynálezy lidstva

V pátek 22. března probíhala výuka vlastivědy v 5. ročníku a fyziky v 7. ročníku v podobném duchu. Obě třídy si vyzkoušely práci v týmu při hře zaměřené na významné objevy a vynálezy lidstva. Úkolem žáků bylo nejen zjistit potřebné informace o zajímavých objevech významných vědců celého světa, ale také prezentovat své výsledky před svými spolužáky. Nebyly tedy důležité pouze znalosti a vědomosti, ale také schopnost správně si rozdělit práci v týmu, spolupracovat při řešení problémů a následně před svými spolužáky obhájit svůj názor na to, který vynález či objev je pro lidstvo nejvýznamnější. Vyzkoušejte si odpovědět na některé otázky, které žáci při své práci řešili kliknutím na tento odkaz!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..