Barevný týden na naší škole

Minulý týden (11.- 15. března) se u nás uskutečnila akce s názvem Barevný týden. Tato akce měla ukázat, jak se děti dokáží zapojit do různých aktivit – každý den byla určená barva, kterou si měly děti obléct, v pondělí to byla červená, v úterý modrá, ve středa zelená, ve čtvrtek bílá a v pátek černá. Dětem se akce velmi líbila, většina školy se zapojila. Od pondělí do pátku jsme počítali v každé třídě, kolik dětí má danou barvu na sobě. Po týdnu zdravého soupeření mezi dětmi, kdy jsme je každý den poctivě fotili, se na prvním místě objevila první a třetí třída, na druhém místě druhá a čtvrtá třída a na třetí místo se nečekaně dostala osmá třída. Fotky z celé akce naleznete zde.

Natálie Šimšová, 9. ročník

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..