Učíme se venku a recyklujeme

Strom – zázrak v podobě živé továrny, která nám poskytuje stín, vláhu, dřevo, ale hlavně životodárný kyslík. V přírodovědě jsme si s páťáky nakreslili a pojmenovali vlastní strom a pozorovali, jak využívá složky neživé přírody ke svému životu. Ve výtvarce jsme si také z vyhozených plechovek vyrobili vlastní strom Sovníček čtenářský, na který budeme v průběhu roku lepit sovičky s názvy přečtených knih. Stromy milujeme a obdivujeme, blíží se totiž „Den stromů“. Podívejte se tady na celou fotogalerii.

Mgr. Edita Wolfová, třídní učitelka

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.