Návštěva Archeoparku v Pavlově

Dne 8. 10. se pátá, šestá a sedmá třída zúčastnila výletu do Archeoparku v Pavlově. V devět hodin přijel autobus ke škole, nastoupili jsme a mohlo se vyjet. V deset jsme dorazili na místo a jelikož jsme přijeli o trochu dřív, měli jsme čas na to koupit si pití nebo jídlo. Potom jsme už mohli jít dovnitř. Vešli jsme a přivítala nás paní průvodkyně, která nám vykládala o pravěku a o tom co se tam nachází. Potom jsme šli do kina, kde promítali krátký film o pravěku. Jak film skončil vyšli jsme z promítací místnosti a dostali jsme pracovní list, který jsme měli vypracovat. Dále jsme si mohli prohlédnout různé nástroje, kostry, lebky a sošky. Potom jsme už jeli domů. Domů jsme se vrátili okolo jedné hodiny. Všem se nám tam moc líbilo. Více fotek z návštěvy Archeoparku najdete na tomto místě.

Nela Kohoutová, Vanesa Šmídová, 6. ročník

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..