Školní výlet žáků 4. a 5. ročníku

Žáci 4. a 5. ročníku podnikli školní výlet do Brna, ve kterém propojili divadelní umění s oblíbeným rozchodem na nákupy. První zastávkou bylo proslulé Divadlo Polárka, kde žáci zhlédli poutavé představení, „Jsem Vincent a můj plán je přežít,“ plné silných momentů a skvělých hereckých výkonů. Moderní scéna, aktuální téma věnované šikaně a blízký kontakt s herci zanechaly v publiku hluboký dojem. Po kulturním zážitku následoval přesun do obchodního centra Olympia Brno. Zde žáci dostali zasloužený rozchod, který pro ně byl zároveň skvělým tréninkem do života. Všichni výborně zvládli:

  • Orientaci v prostoru při pohybu ve velkém neznámém komplexu
  • Finanční gramotnost při samostatném hospodaření s kapesným
  • Plánování času na oběd a nákupy
  • Včasný návrat na společné stanovené místo

 Výlet se vydařil na jedničku. Žáci si odvezli nejen kulturní zážitky, ale také spoustu nových vzpomínek. 

Mgr. Jitka Pražáková

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.