Soutěž ve sběru papíru

Ve školním roce 2025/2026 proběhl třikrát sběr papíru, ve kterém se celkem vybralo 1,716 tun. Nejvíce přinesl Dominik Viktorin z pátého ročníku a to celých 524 kg. Na druhém místě skončil Maxmilian Svoboda z druhého ročníku, který nasbíral 387 kg papíru a třetí skončila Veronika Konopáčová také z druhého ročníku, která přinesla 181 kg. Do soutěže se celkem zapojilo 10 žáků naší školy. Všem moc děkujeme.

Mgr. Martina Taušová

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.