Soutěž ve sběru papíru

Ve školním roce 2025/2026 proběhl třikrát sběr papíru, ve kterém se celkem vybralo 1,716 tun. Nejvíce přinesl Dominik Viktorin z pátého ročníku a to celých 524 kg. Na druhém místě skončil Maxmilian Svoboda z druhého ročníku, který nasbíral 387 kg papíru a třetí skončila Veronika Konopáčová také z druhého ročníku, která přinesla 181 kg. Do soutěže se celkem zapojilo 10 žáků naší školy. Všem moc děkujeme.

Mgr. Martina Taušová

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.