Čtvrťáci si užili spaní ve škole v podobě Andersenovy noci. Zahráli si na detektivy ve skupinkách a vyluštili správně záhadu. Snědli si svoji dobrou večeři, prošli se nočními chodbami školy, zahráli si společenské hry, někteří si spolu v noci dlouho ale skutečně dlouho tiše povídali. Přesto nakonec všichni spokojeně usnuli a spali až do rána. Všem se Andersenova noc moc líbila a rádi by si ji zopakovali.
Mgr. Jitka Pražáková


























