Andersenova noc ve 4. ročníku

Čtvrťáci si užili spaní ve škole v podobě Andersenovy noci. Zahráli si na detektivy ve skupinkách a vyluštili správně záhadu. Snědli si svoji dobrou večeři, prošli se nočními chodbami školy, zahráli si společenské hry, někteří si spolu v noci dlouho ale skutečně dlouho tiše povídali. Přesto nakonec všichni spokojeně usnuli a spali až do rána. Všem se Andersenova noc moc líbila a rádi by si ji zopakovali. 

Mgr. Jitka Pražáková

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.