Exkurze šesťáků do Podyjí

Minulý týden navštívili šesťáci národní park Podyjí. Průvodkyní jim byla opět skvělá paní Holubová, která žákům pověděla, jak se mají v národním parku chovat, jaké jsou zde problémy a spousty jiných zajímavých informací. Součástí exkurze bylo i poznávání rostlin a živočichů místních vřesovišť.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.