Druhý termín ve sběru papíru

Ve druhém pololetí školního roku 2024/2025 proběhne sběr papíru. Termín je v pondělí 3. března 2025.

Papír můžete donést ke garáži vedle školy. Každý balík musí být řádně podepsán jménem žáka a uvedením příslušného ročníku (např. Novák Jan, 4. ročník) a také svázán provázkem.

Do balíku patří: NOVINY, ČASOPISY, LETÁKY. Do balíku nepatří: KARTONY. Děkujeme.

Mgr. Martina Taušová

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.