Školní družina v listopadu

V LISTOPADU NÁS NAVŠTÍVILA PANÍ ZÁCHRANÁŘKA A PROBĚHLA BESEDA NA TÉMA PRVNÍ POMOC, ÚRAZY A DALŠÍ DŮLEŽITÉ SITUACE. VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ JSME SI PŘIPOMNĚLI SVÁTEK SV. MARTINA. ZDEŇKA A HELA

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.