Noc s Andersenem

22.3.2024 se na naší škole opět konala Andersenova noc. Děti při plnění úkolů hravou formou rozvíjely čtenářskou gramotnost, seznámily se s osobností H. Ch. Andersena a také mohly zhlédnout jeho nejznámější pohádky Císařovy nové šaty, Malá mořská víla, Ošklivé káčátko, Císařův slavík. Po večeři a osobní hygieně se uložily ke spánku. Na noc strávenou ve škole budou děti určitě vzpomínat.

Mgr. Jana Ingerlová a Mgr. Edita Wolfová

Více fotografií najdete zde.

A jak akci hodnotí děti?

  • Aktivity mě moc bavily.
  • Andersen má pěkné pohádky.
  • Je super, že tato akce existuje!
  • Jsme rádi, že to s námi paní učitelky vydržely.
  • Dověděl jsem se o Andersenovi spoustu nových informací.                         

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..