Tonda Obal na cestách

Jak se třídí odpad do popelnic? Jak z plastové lahve vyrobit tričko? To vše a ještě něco navíc jsme se dozvěděli v projektu Tonda Obal na cestách. Že se sklo dá recyklovat nekonečněkrát a že máme v České republice čtyři spalovny na odpad, které nevydávají žádné škodliviny do vzduchu? Dozvěděli jsme se pár zajímavostí a moc se nám to líbilo.

Tým žáků 5. ročníku

Dne 12. 2. 2024 se žáci 2. stupně ZŠ zúčastnili třídícího programu Tonda Obal na cestách. Program trval zhruba jednu vyučovací hodinu. Hlavní probíraná témata byla recyklace a třídění odpadu. Program o třídění nás zábavnou formou poučil a také nás to bavilo.

E. Hauerlandová, N. Šišláková a S. Krulová, žákyně 8. ročníku

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..