Poznávací výlet do předvánoční Vídně

Výlet do vánoční Vídně
Na cestu jsme se vydali v 6:15 od školy, autobus byl velmi pohodlný. Do Vídně jsme dorazili v 9 hodin. Nejprve jsme navštívili zámek Schönbrunn, kde pobývala i Marie Terezie. Prohlídka byla super zábavná, každý dostal sluchátka a audiokrabičku, mohli jsme tak v češtině poslouchat zajímavosti o historii zámku. Poté nás autobus zavezl k dalšímu cíli – 5D kina „Time travel“. Byl to jedinečný zážitek, s virtuálními brýlemi jsme cestovali historií Vídně. Asi nikdo nezapomene na chvíli, kdy jsme pociťovali, že se kolem našich noh míhají krysí ocásky, když jsme procházeli morovým obdobím. Po těchto událostech jsme se vydali na vánoční trh, kde jsme si mohli koupit různé vídeňské pochoutky. Já s kamarády jsme ochutnali jablko v karamelu, byla to mňamka. Plni příjemných dojmů jsme se vraceli zpět do Šanova.

Robin Ingerle, 6. ročník

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..