PODZIMNÍ ODPOLEDNE S PARLAMENTEM

Dne 7. listopadu uskutečnil školní parlament ZŠ Šanov akci nazvanou „Podzimní odpoledne s parlamentem“. Cílem akce bylo strávit příjemné podzimní odpoledne s žáky, rodiči a všemi přáteli školy. Pro všechny, kteří dorazili, bylo připraveno ohniště, kde si mohli opéct špekáček, občerstvení, mohli pouštět draky a zároveň se zúčastnit hlasování v soutěži o „Nejlepší koláč našich maminek“, nebo si jen prostě užívat hezký den, poslouchat příjemnou hudbu a povídat si.

Samotné akci předcházelo dlouhé plánování, organizování a přípravy. Nakonec se v daný den členové parlamentu sešli ve 13 hodin na fotbalovém hřišti, aby nachystali vše potřebné. Po 14. hodině začali přicházet rodiče s dětmi, ale také senioři z domova důchodců, pro které jsme měli připravené občerstvení.

Do soutěže „Nejlepší koláč našich maminek“ se přihlásilo dost lidí, všem se jejich koláč či zákusek povedl a bylo moc těžké rozhodnout o vítězi. Nakonec vyhrála paní Lučanová, přesto děkujeme všem, kteří se zapojili.

Toto pohodové odpoledne si všechny děti i dospělí moc užili. Děkujeme paním učitelkám za pomoc při přípravách, panu starostovi za nabídnutou podporu, rodičům za pomoc a všem, kteří nás přišli podpořit.

Vanesa Šmídová, VIII. třída

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..