Prezentace studentů Střední školy technické a ekonomické Brno, Olomoucká

Dne 7. 11. 2023 mezi nás zavítala bývalá žákyně naší školy Natálie Šimšová, která studuje v Brně na SŠTE obor mechanik elektrotechnik se zaměřením na mechaniku, a student Martin Klíč, který si vybral obor mechanik, seřizovač – programování CNC strojů. Dozvěděli jsme se, co všechno jejich obory obnášejí a jak je možné se po jejich ukončení uplatnit v praxi. Přiblížili nám obory z oblasti strojírenství, elektrotechniky, informatiky i ekonomiky. Upozornili nás na možnost přestupů mezi obory, popř. rozšíření studia. Tak lze získat výuční list i maturitní vysvědčení. Zjistili jsme, že je možné se zúčastnit i studijních pobytů v zahraničí. Prezentující mluvili velmi zapáleně a bylo vidět, že se jim na jejich střední škole líbí.

                                                                                                                                                  žáci 9. ročníku

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..