ERASMUS DAYS

Slyšeli jste, že v říjnu probíhají DNY ERASMUS+? Že nevíte, co to Erasmus+ je? Jedná o stěžejní program EU na podporu vzdělávání, odborné přípravy, mládeže a sportu. Akce a iniciativy se konají po celém světě, stejně jako na naší škole. Pro nás jsou oslavy Erasmu+ to výjimečnější, že nejen učitelé ZŠ Šanov, ale především sami naši žáci se toho programu již jednou zúčastnili a v tomto školním roce opětovně zúčastní. Jedná se o zcela mimořádnou příležitost, zvlášť pak pro to, že jsme jako jedna z mála základních škol přímým účastníkem.

Žákovský parlament pak ve spolupráci s žákyněmi 9. ročníku uspořádal přednášku pro ostatní spolužáky napříč V. – IX. třídou. Všichni tak měli možnost zjistit o tomto programu více, pokládat otázky, dozvědět se mnoho informací, osobních zkušeností a zážitků.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..