SEZNAMOVACÍ VÝLET ČLENŮ ŠKOLNÍHO PARLAMENTU

25.9. se členové Školního parlamentu zúčastnili výletu do města Znojma. Během procházky městem jsme se zastavili u významných památek, seznámili jsme se s kulturou města. Dorazili jsme až k rotundě sv. Kateřiny, kde jsme si užili krásný výhled na přehradu a okolní památky a v klidu jsme se nasvačili.

Protože se jednalo především o stmelovací výlet, kdy bylo podstatou to, aby se žáci navzájem poznali, zahráli jsme si seznamovací hry, u kterých jsme se moc bavili. Zjistili jsme, kdo co má rád, jaké jsou jejich silné stránky, v čem mohou být pro tým užiteční, jaké přináší nápady. Určitě budou přátelská parta. Moc se těšíme, co v tomto školním roce vymyslí 🙂

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..