SLAVNOSTNÍ UVÍTÁNÍ ZÁSTUPCŮ DO ŠKOLNÍHO PARLAMENTU

Začátek školního roku je na naší škole již tradičně spjat s volbou členů do našeho Parlamentu. Třídy si volí své zástupce, kteří budou reprezentovat jejich názory, nápady a připomínky. Následně jsou tito žáci slavnostně představeni celé škole a oficiálně uvítáni v Parlamentu. Všechny moc vítáme a těšíme se na spolupráci 🙂

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.