Turnaj v přehazované

V pátek 12. května se vybraní žáci ze 4. a 5. ročníku zúčastnili turnaje v přehazované, kde se mohli utkat s žáky z okolních škol. Páťáci obhájili loňské prvenství a přivezli si nazpět putovní pohár. Čtvrťáci si vedli rovněž velmi dobře a skončili na pěkném druhém místě. Tímto bychom rádi poděkovali organizátorům turnaje za pěkně připravené sportovní dopoledne.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.