Šikovní páťáci připravují sportovní dopoledne

Původně jsme plánovali sportovní dopoledne pro žáky hrabětické školy, z nichž někteří příští rok posílí naše řady a stanou se našimi spolužáky. Pro nepřízeň počasí se toto setkání bohužel neuskutečnilo. Nenechali jsme se ale odradit a tento program jsme nabídli dětem 2. a 3. ročníku naší školy, které si to náležitě užily. Vyzkoušely si skákání v pytli, opičí dráhu, „kuželky“ z PET láhví, slalom s pingpongovým míčkem, badminton a házení kroužků na kužely. Velké oblibě, obzvlášť mezi našimi malými fotbalisty, se těšil kop na bránu, před kterou se tvořila dlouhá fronta nedočkavých čekatelů. Sportovní dopoledne jsme zakončili pantomimou sportů, o kterou se nám postaraly paní učitelky. My tak měli jedinečnou příležitost spatřit legendární Danu Zátopkovou v podání paní učitelky Gajdošové, skvělou brazilskou smečařku Gabi v podání paní učitelky Ingerlové či žokeje Váňu v podání paní asistentky Šmídové. Nezapomenutelná byla i legenda českého tenisu Martina Navrátilová v podaní paní asistentky Laskovské, která se nás snažila zmást svým baseballovým odpalem. Skrytý sportovní talent mají bezpochyby všechny zúčastněné, poněvadž jsme uhádli všechna sportovní odvětví.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..