Rybářské závody na rybníku Kačák

V úterý 9. května uspořádali žáci 8. a 9. ročníku pro své mladší spolužáky další z projektových dnů – Rybářské závody. Šlo už o druhý ročník soutěže v rybolovu, řadu organizačních záležitostí tedy už příliš tým pořadatelů nemusel řešit, a snad i proto se v tomto roce zaměřili více na samotné závody (včetně přesně stanovených sedmibodových pravidel soutěže). Co však organizační tým rozhodně mile překvapilo, byl počet přihlášených: celkem 13 dvoučlenných týmů! U hrabětického rybníka Kačák se tak vskutku odehrávaly skutečné závody v rybolovu se vším, co k tomu patří. Počasí nám navíc velmi přálo a ryby braly ostošest. Vítěznou dvojící se nakonec stal Erik Říha a Jakub Juříček, na druhém místě skončili Radek Čermák a Jan Tesař, třetí místo obsadili Jonáš Lössl a Petr Vodička. Gratulace ale patří úplně všem, kteří se závodů zúčastnili a přispěli tak ke skvělé soutěžní atmosféře. Ostatně mrkněte na fotky ve fotogalerii.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..