Erasmus+ 2023: Šanov ve Španělsku – 10. den

Pondělí 24.4. Luboš Skybík:

Dnešní den byl první, kdy jsme šli do školy společně s našimi španělskými kamarády. Ráno jsme neměli snídat, protože jsme měli snídani ve škole. Byla výborná, měli jsme churros s čokoládou donuty a džus.

Poté někteří žáci prezentovali o Evropské unii a ptali se různé otázky. Následovala cesta to města, kde jsme měli „Scavenger hunt“ – tzv. stopovací hru a měli jsme 4 různé zastávky a na každé asi 4 úkoly. Jak jsme měli hotovo, vydali jsme se na túru do parku Los Cherros, kde jsem se učili orientaci v přírodě. Při jedné z aktivit se ozvalo Sáře staré zranění a museli jsme po cestě zpět navštívit lékaře, naštěstí vše dopadlo dobře.

Po celém dni jsme byli unavení, ale i tak se našla energie na to jít ven – a to do skateparku. Poté, co jsme vyplýtvali poslední zbytky energie, jsme konečně šli domů a měli jsme výbornou večeři. Rýži a kuřecí maso. Před spaním jsme ještě s Viktorem hráli Fifu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..