Erasmus+ 2023: Šanov ve Španělsku – 2. den

V rámci prvního projektu Erasmus+ aktuálně realizujeme skupinovou mobilitu žáků.

Zážitky z druhého dne, 16.4., popsala žákyně 9. ročníku Adriana Melušová:

Dnes byla neděle. Byli jsme na procházce po městě a prozkoumávali Alcalá de Henáres. Cestou jsme se zastavili v místní katedrále, navštívili jsme rodný dům Miguela de Cervantese, dále jsme prošli bránou Peurta de Madrid a prohlédli jsme si pozůstatky arcibiskupství. Cestou jsme se naobědvali. S holkama jsme si koupily kabelky a šperky. Poté jsme si sedly do parku, odpočívaly a povídaly si. Zašly jsme také s holkama na wafle. K věčeři jsme dostali výborné hamburgery. Tento den jsem si strašně užila.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..