Adventní setkání dětí se seniory v DS v Šanově

Na 14. 12. 2022 jsme s dětmi naplánovali návštěvu našich milých seniorů. V čase setkávání, rozjímání a očekávání příchodu Ježíška jsme si připravili malé pásmo složené z koled a básniček. Také jsme vyrobili přáníčka a těšili se na milé setkání. Stěžejním programem bylo sdílení vlastních zážitků z dětství a vánočního období, kdy si děti se seniory povídaly a dozvěděly se mnoho zajímavého. V očích babiček a dědečků byla vidět radost z návštěvy a také rozptýlení z běžných všedních dnů. Děkujeme, že se můžeme občas takto potkat a radovat se z malých, ale zároveň právě těch nejcennějších darů, jakým je lidské sblížení.

Mgr. Edita Wolfová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..